Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Žymėjimas

Spausdinti PDF

KRIMISTOP®

unikali turto identifikavimo ir apsaugos sistema

Transporto priemonių papildomas identifikavimas sumažina automobilio vertę vagims iki minimumo. Transporto priemonės gali būti identifikuojamos ir pagal jos sudėtines dalis. Tokiu būdu net kiekviena dalis atskirai nebus tinkama pardavimui ir sukels papildomą riziką vagims. Pritaikoma pvz.: lengviems automobiliams, sunkvežimiams, spec. transportui, motociklams, lėktuvams, laivams ir pan.

 

 

Sistemos elementai

Mikrodalelės

Mikrodalelės, tai miniatiūrinės dalelytės su jose įrašytu unikaliu identifikaciniu kodu. Šis kodas visuomet toksai pats viename konteineryje. Taip išskiriama, kad toks pats kodas nepasikartotų kitame konteineryje. Priklausomai nuo konteinerio tipo, pritaikymas galimas tepant (mažesniems objektams) arba purškiant (didesniems objektams) tirštą ir lipnų laką su mikrodalelėm ant objektų. Viena iš savybių kurias turi lakas jautrumas UV (Ultravioletiniam) apšvietimui. Paženklintas vietas apšvietus, jos išryškėja, tokiu būdu lengviau surasti mikrodaleles identifikavimo procese. Objekto identifikavimo procese nors vienos mikrodalelės suradimas jau yra sėkmė. Surasta mikrodalelė gali būti nuskaitoma paprasto kišeninio mikroskopo pagalba. Mikrodalelė negali būti surasta distanciniu būdu ir ji nespinduliuoja jokių elektromagnetinių bangų.

Mikrodalelės, kurių dydis 0,3 - 1 mm ir storis apie 0,02 mm yra pagamintos iš metalinių plokštelių (nikelio lydinio), turinčių apsauginių holograminių elementų, papildomai apsaugančių jas nuo falsifikavimo.

 

 

 

                                             Išdidinta 0.5 mm metalinė mikrodalelė

Stiklų ženklinimas graviruojant kodą

Specialūs lipdukai su išperforuotu ženklinimo kodu, atitinkančių mikrodalelės kodą, yra priklijuojami and automobilio stiklų ir padengiami ėsdinimo pasta. Po keletos minučių lipdukai nuimami ir vieta drėkinant švariai nuvaloma. Gerai matomas, sunkiai panaikinamas ir visiems prieinamas kodas lieka ant stiklų. Remiantis šiuo kodu, objektas Centrinio registro pagalba gali būti greitai identifikuojamas.

 

 

Įspėjamieji lipdukai

Įspėjamieji KRIMISTOP® sistemos lipdukai informuoja kiekvieną apie apsaugos elementų naudojimą transporto priemonėje. Priklijuodami lipdukus, Jūs informuojate aplinkinius, kad Jūsų transporto priemonė yra ženklinta ir jos vogti neverta.

 

Atlikus ženklinimą, išduodamas pažymėjimas kuriame nurodomas Jūsų automobiliui suteiktas unikalus identifikavimo kodas. Informacija apie automobilį ir jo savininką, kartu su jam suteiktu kodu, įvedama į VĮ "Regitra" duomenų bazę.

 

Kaina su darbu nuo: 45Eur su PVM (priklauso nuo mikrodalelių skaičiaus)