Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Antiradarai ir radarų detektoriai

Spausdinti PDF

Europa Evo 966r“ radarų detektorius

 

  

Kaina su montavimo darbais: 1200Lt  (347,54Eur) (Įranga ir kainos kinta nuolat, dėl tikslios informacijos kreiptis 869845505 į Liną)

 

Radarų detektorius Europa Evo 966r yra specialiai pritaikytas montuoti išorėje, automobilio priekyje. Įrengus automobilyje, niekas nežinos, jog jūs turite radarų detektorių, be to, jo niekada nereikės slėpti nuo vagių. 

Komplektas labai paprastas ir nesunkiai montuojamas. Komplekte rasite:
  • radarų anteną pritaikytą veikti lauko sąlygomis;
  • ekrano modulį su integruotu garsiakalbiu;
  • juos jungiantį laidą bei visus montavimui reikalingus priedus.

Europa Evo 966r naudotis elementaru, jis neturi nereikalingų funkcijų, galite keisti tik garsiakalbio garsumą ir vienu mygtuko spustelėjimu įjungti/išjungti tam tikrus dažnių diapazonus. Išskirtinio KPulse režimo, bei Ka bangų segmentavimo dėka, Europa Evo 966r veikia nepriekaištingai prieš tiek vakarų, tiek rytų Europoje gaminamus radarus. Europa Evo 966r perspės apie Lietuvoje naudojamus: 
  • stacionarius fotoradarus Multaradar S580 (~139 vnt.);
  • mobilius fotoradarus Multaradar C (~11 vnt.);
  • rankinius radarus Berkut (~100 vnt.);

taip pat apie daugybę kitų Europoje naudojamų matuoklių – Iskra, Radis, Multanova 6F, Ramer 7/AD9 ir t.t.

Europa Evo 966r yra tik radarų detektorius, jis aptinka ir lazerinius greičio matuoklius, bet kadangi lazerinio matuoklio suveikimo laikas yra 0,5-1 sekundė, Jūs tiesiog nespėsite sureaguoti ir sumažinti greitį. Todėl visiškai apsaugai pageidautina jį komplektuoti kartu su antilazeriu.

 

Blinder  M27“ antilazeris

 

Rekomenduojame Europa Evo 966r ar panašų radarų detektorių naudoti kartu su Blinder ar panašiu antilazeriu, kuris užtikrintai aptinka ir blokuoja lazerinius matuoklius. Šiuo metu tai yra didžiausią apsaugą suteikiantis produktų rinkinys. 

Komplekto kaina su montavimo darbais: 755Eur (Įranga ir kainos kinta nuolat, dėl tikslios informacijos kreiptis 869845505 į Liną)